Work in Work

İnşaat, mimarlık ve proje konularında ofis çözümleri sunan ve sektörlerinde önder markaların bayiliği ile hizmet veren bir kuruluştur. Özel olarak inşa ettiği showroom ofisinde malzeme ve uygulamaları bir arada görebilir ve size özel proje hazırlanmasından inşaat aşamasına kadar hizmetleri alabilirsiniz.

Ofis cam bölme duvar sistemleri fiyatları ve proje teklifleriniz için sizi Work in Work Ankara Trimline ve Nurus Mobilya Showroom Mağazamıza bekliyoruz.

 

 

logo

Nurus Ofis Mobilyaları

İnsanı anlayan, onun yanında olan ve empati kuran Türkiye’nin Tanına Markası Nurus Ofis Mobilyaları , ileri görüşlülüğü ile hayatın sürdürülebilirliği için üretimin her aşamasında sorumluluklarını titizlikle yerine getirmektedir.

İnsan odaklı yaklaşımı ile kullanıcıları kadar çalışanlarını da önemseyen Nurus, yaşadığımız dünyanın daha iyi bir yer olması için kalıcı çözümler üretmektedir.

Nurus bilgi ve tecrübesiyle sürdürülebilirlik için gerekli yatırımları yaparak bu bilinci çalışanları kadar tedarikçi ve işbirlikçileriyle de paylaşmaktadır.

 

 

logo

Trimline Ofis Bölme Sistemleri

Tüm bina projelerinde, tasarımcılar artık bölme sistemlerini, 3 boyutlu bir kavram olarak görmekte ve dizaynlarının vazgeçilmez rengi olarak kabul etmektedir.

Bu noktada 3 önemli kriter ortaya çıkmakta:Esneklik, kalite ve ekonomiklik.

Bugün artık belli bir kaliteye gelen sistemlerimiz “Ölçülerin özgür dünyası” sloganı ile basit, hızlı montaj ve demontaj ile limitsiz tasarımların önünü açmaktadır. Trimline ile tüm Ahşap Uygulamalarınız Profesyonel.

cam bölme

Yandex.Metrica